Služby pro firmy

Potřeby malých i velkých společností bývají různé. V jednom se však s určitostí shodnou. Každá firma chce mít ve svém týmu kvalitní a kvalifikované pracovníky. Široký sortiment služeb, které pro Vás naše personální agentura připravila, uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších z Vás. Vaše individuální, jakkoliv specifické požadavky pro nás jistě nebudou překážkou.

Co vlastně Vám nabízíme ??

Personální leasing.......

Nabízíme dočasné přidělení  kvalifikovaných zaměstnanců.

Seznam nabízených profesí

Specializujeme se především na přidělení zaměstnanců ve strojírenském odvětví. Jde o obráběče kovů, buďto jen s obsluhou klasických nebo CNC strojů – soustruhu, horizontek, frézek apod., nebo s programováním (Siemens, Fanuc , Heidenhain, ...).

Nabízíme také zkušené svářeče dle Vaší potřeby - se základními zkouškami Z-M1, Z-E1 a podobně nebo se státními zkouškami – EN 287-135, 136, 111, 141 ...

Dalšími nabízenými profesemi jsou: zámečníci, lakýrníci, skladníci, řidiči VZV a také nekvalifikovaní pracovníci, a to i pro krátkodobé výrobní potřeby. Naši zaměstnanci jsou občany EU, proto je neomezuje platné nařízení vlády týkající se agentur zaměstnávajících pracovníky ze států, kteří nejsou členy EU.

Pracovníky dle Vašeho zadání vyhledáme, zaměstnáme v pracovněprávním vztahu a vyšleme na Vámi určené pracoviště. Nezatěžuje Vás každoměsíční počítání a vyplácení mezd, odvádění pojistného. Ušetříte čas a náklady pro nábor a školení, odpadá Vám starost s nadbytečnými zaměstnanci při poklesu objednávek. Přesčasy, noční a víkendové směny Vás nebudou dodatečně finančně zatěžovat. V průběhu a po ukončení dočasného přidělení plníme veškeré zákonné povinnosti zaměstnavatele vůči přiděleným zaměstnancům.

Vám, jako našemu klientovi, zbývá jen povinnost každý měsíc zasílat odpracované hodiny přidělených zaměstnanců. Další informace o našich možnostech zašleme na Vaše vyžádaní. Nic Vás to nestojí a ihned nebo do budoucna budete připraveni získat výhodu před Vaší konkurencí.

 

Dejte nám vědět